Změna v dopravě na Husově náměstí

Změna Husovo náměstí

Uzavírka Žižkova náměstí a změna v dopravě na Husově náměstí.

Vážení občané,

vzhledem k zahájení prací na rekonstrukci parteru před novým Víceúčelovým studijním a společenským centrem bude od čtvrtka 7. 7. 2022 uzavřena vozovka v ulici Žižkovo náměstí.

Po dobu této uzavírky bude výjezd z náměstí ulicí Trojanova. Celé náměstí bude zokruhováno a jižní část náměstí (od lahůdek u Cédlů č. p. 7 -  k prodejně knih č. p. 34) bude pro provoz vozidel otočena.

Dopravní obsluha ke 2. ZŠ a abonenti přilehlých obchodů budou moci provést zásobování standardně, poté se vrátí stejnou cestou (nikoliv průjezdem okolo kostela) na Husovo náměstí a budou také pokračovat ven ulicí Trojanova.

Obsluha ulic Martinovského a V Hradbách bude probíhat zprůjezdněním vozovky okolo finančního úřadu. Tato část bude sloužit pouze pro rezidenty, abonenty a zásobování v této lokalitě. Výjezd bude klasicky ulicí V Hradbách a přes otevřenou závoru na Žižkově náměstí ven.

Po celou dobu bude vjezd na náměstí zdarma.

Prosíme všechny o zvýšenou opatrnost.

Datum vložení: 20. 6. 2022 14:24
Datum poslední aktualizace: 20. 6. 2022 14:26