Místní poplatek - odpady

Místní poplatek - odpady 1

Blíží se termín splatnosti poplatku - do 30. 6. 2023.

Místní poplatek za obecní systém odpadového hospodářství je 960 Kč za kalendářní rok. Splatnost poplatku je k 30. 6. kalendářního roku.

• Zachována zůstává úleva ve výši 50% pro osoby starší 70 let věku a studenty denního studia škol umístěných mimo město, kteří jsou ubytováni v místě studia a nedosáhli věku 26 let.
  • Osvobození od poplatku zůstává pro děti do 4 let věku a osoby pobývající déle než 6 měsíců mimo území ČR a také další zákonná osvobození uvedená v obecně závazné vyhlášce č. 3/2021, o místním poplatku za obecní systém odpadového hospodářství.
  • Ze zákona jsou osvobozeny osoby, které jsou poplatníkem poplatku za odkládání komunálního odpadu z nemovité věci v jiné obci a mají v této obci bydliště.

Poplatek je samozřejmě možné uhradit převodem z účtu, platební údaje jako číslo účtu a variabilní symbol (případně specifický) Vám sdělí na tel. č. 313 259 104.

• Veškeré informace ke Sběrnému dvoru a systému odpadového hospodářství najdete ZDE.
Datum vložení: 25. 5. 2023 9:18
Datum poslední aktualizace: 25. 5. 2023 9:24