Dementia, I. O. V., z. ú.

Dementia, I. O. V., z. ú. 1

Víte, co je to Demetrix?

Jde o unikátní vzdělávací zážitkovou hru s únikovými prvky, která prověří vaše smysly i logické myšlení, a zároveň vám přiblíží, jak vnímá svět člověk s demencí a s čím se potýká při řešení běžných životních situací. Setkáte se s překážkami, zažijete frustraci a odnesete si nejen silný zážitek, ale snad také lepší porozumění pro své blízké, kteří trpí například Alzheimerovou nemocí. Autoři hry věří, že právě tato zkušenost pomůže lepšímu pochopení nemoci v rodinách nemocných i v celé společnosti.

Hru provozuje organizace Dementia, která působí ve Středočeském kraji a podporuje lidi, kteří pečují o blízké s Alzheimerovou nemocí nebo různými druhy demence.

Prostory Demetrixu se nacházejí v Hořovicích ve Středočeském kraji, v budově Kavárny Včera. Hra trvá 90 minut a je určena pro 2-6 hráčů, Termín je třeba rezervovat na stránkách Demetrixu, kde se zájemci zároveň dozvědí o hře víc: www.demetrix.cz.

Více k činnosti najdete ZDE.

Dementia_plakat.jpg

Typ souboru: JPG obrázek, Velikost: 717,77 kB