Rekonstrukce ul. Palackého

Hlášení z úřadu 1

Rekonstrukce ul. Palackého - informace o zahájení.

Vážení občané,

vzhledem k plánované rekonstrukci Palackého ulice je potřeba Vás informovat o průběhu stavby. Práce na stavbě započnou od úterý 11. 4. 2023 obnovou kanalizační stoky s postupem prací směrem od Husova náměstí. Následovat bude obnova vodovodního řadu společně s obnovou plynovodního řadu. To potrvá přibližně do září letošního roku, poté se začne s rekonstrukcí povrchů.

Po celou dobu stavby se ul. Trojanova stane ulicí vjezdovou, tedy bude zde otočen průjezd směrem od křižovatky na Váze na Husovo náměstí. Přibližně od 19. 4. 2023 bude v ulici nainstalována i vjezdová závora, o konkrétním termínu budeme informovat na webových stránkách města a přes sociální sítě.

Na počátku bude přibližně na 14 dní uzavřen vjezd z Vysoké ulice. Vysoká ulice bude průjezdná obousměrně s vjezdem i výjezdem do ul. Havlíčkova. Po celou tuto dobu bude vjezdová závora zvednutá. Po dokončení napojení kanalizační šachty ve vjezdu z Vysoké ulice na Husovo náměstí, dojde k obnovení průjezdu za standardních podmínek. Závora se opět zprovozní.

Vzhledem ke změně směru jízdy v ulici Trojanova dojde k otočení průjezdu okolo panelových domů č. p. 1797, 1798 a 1799. Nově bude průjezd umožněn směrem z křižovatky na Váze, Trojanovou ulicí a výjezd na ulici Čs. legií. (viz obrazek)

Více informací k rekonstrukci najdete na ZDE.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

Troj_vjezd.png

Typ souboru: PNG obrázek, Velikost: 457,63 kB