První případ nakažení onemocněním COVID-19 v Rakovníku

Covid

Dne 8. 4. 2020 byl ve městě Rakovník potvrzen první případ nakažení onemocněním COVID-19.

Vážení spoluobčané,

informujeme vás, že ke dni 8. 4. 2020 byl ve městě Rakovník potvrzen první případ nakažení onemocněním COVID-19.

S ohledem na ochranu osobních údajů nemáme k dispozici další informace.

Vyzýváme a zároveň opakovaně prosíme občany k obezřetnosti a dodržování všech opatření proti šíření pandemie. Noste roušky, či jinou vhodnou ochranu obličeje, dbejte na hygienu rukou. Obzvláště prosíme seniory, aby vycházeli z domovů opravdu pouze v nejnutnějších případech. Pokud nemají možnost zajistit si nákup u rodinných příslušníků, případně sousedů nebo u pečující osoby, mohou využít městskou službu na lince 313 259 249 (po-pá od 8h do 12h), která jim nákup základních potravin pomůže zajistit.

Nepropadejme panice, s ohledem na narůstající počty nakažených tímto koronavirem na území ČR se dalo očekávat, že se s nákazou setkáme také ve městě Rakovník. Věříme, že díky dodržování přijatých opatření a společnému úsilí se nám podaří situaci šíření nákazy zvládnout.

Datum vložení: 8. 4. 2020 12:48
Datum poslední aktualizace: 8. 4. 2020 12:51