Akademie třetího věku

Akademie třetího věku 1

Vzdělávací institut Středočeského kraje.

Město Rakovník podporuje Akademie třetího věku (A3V) Vzdělávacího institutu Středočeského kraje (VISK), která je úspěšně za velkého zájmu občanů již desátým rokem realizována ve městě Rakovník. Vzdělávací aktivity pro seniory mají kromě své edukativní složky také i výraznou složku sociální.
Sponzorský dar města Rakovník ve výši 20 000 Kč nemohl být z důvodu epidemiologické situace v akademickém roce 2020/21 využit a bude čerpán v tomto akademickém roce 2021/22.

Pro akademický rok 2021/22 je připraveno ve středisku A3V VISK v Rakovníku dvousemestrální studium Vlastivědné putování po českých regionech I., II.:

• Vlastivědné putování pro českých regionech I. – 1. část dvousemestrálního studia zaměřeného na významné oblasti a regiony naší země a jejich historický vývoj – cyklus čtyř přednášek/seminářů (říjen 2021 – leden 2022).
  • Vlastivědné putování po českých regionech II. – 2. část dvousemestrálního studia zaměřeného na významné oblasti a regiony naší země a jejich historický vývoj – cyklus čtyř přednášek/seminářů (únor 2022 – červen 2022)

Více informací naleznete na webu: https://visk.cz/.

Datum vložení: 27. 8. 2021 13:37
Datum poslední aktualizace: 27. 8. 2021 13:43