TZ - Vítěz veřejné zakázky na rekonstrukci bazénu je již znám

Vítěz opakované veřejné zakázky na rekonstrukci bazénu je znám

Město Rakovník již zná vítěze opakované veřejné zakázky na dlouho očekávanou rekonstrukci městského plaveckého bazénu. Rekonstrukci provede sdružení firem VW Wachal, a. s., a Moravostav Brno, a. s., za celkovou cenu 178 387 976 Kč bez DPH.

„Jsem rád, že jsme se ukončením opakované veřejné zakázky konečně přiblížili k samotné rekonstrukci budovy,“ řekl starosta města Pavel Jenšovský a dodal: „Doufám a věřím, že se nebude opakovat situace z první veřejné zakázky a my budeme moci zahájit práce co nejdříve.“

V rámci celkové rekonstrukce dojde k přebudování na menší aquapark. Dojde nejen samotné rekonstrukci budovy a zlepšení prostředí pro samotné návštěvníky, ale zejména k výměně technologií. Návštěvníci zde po rekonstrukci najdou 2 tobogány i relaxační wellness zónu.

Původní veřejnou zakázku vypsanou v loňském roce muselo město zrušit, protože se druhý v pořadí proti výsledku odvolal. Při vypsání opakované veřejné zakázky na rekonstrukci bazénu město využilo práva stanovit maximální cenu díla, což umožnil nový zákon o veřejných zakázkách.

Alida Štulajterová, tisková mluvčí MěÚ

Datum vložení: 23. 10. 2017 0:00