Tisková zpráva - Vypracování studie rekonstrukce bazénu v Rakovníku

Vypracování studie rekonstrukce bazénu v Rakovníku

Město Rakovník pokračuje v přípravách na celkovou rekonstrukci budovy Městského plaveckého bazénu. Radní na své poslední schůzi rozhodli o vypracování architektonické studie rekonstrukce a modernizace budovy.

„Rozhodli jsme se, že necháme zpracovat studii ve dvou variantách – ve variantě bez rozšíření a ve variantě s rozšířením pro akvapark,“ řekl starosta Pavel Jenšovský a dodal: „Studie nám popíše možnosti rekonstrukce ve stávajícím prostoru a také odhadne náklady na samotnou rekonstrukci.“

Zpracování studie bude stát přibližně 300 tis. Kč a vypracuje ji společnost Sportovní projekty, s. r. o., Praha 7. Samotná studie bude předložena zastupitelům na únorovém zasedání, zastupitelé následně rozhodnou, které z řešení bude dále rozpracováno.

Celková rekonstrukce bazénu je nutná. V současné době je sice bazén v provozu, ale zabezpečení stropu a bazénových van, které proběhlo, je pouze dočasné.

Alida Štulajterová, tisková mluvčí MěÚ

Datum vložení: 11. 12. 2014 0:00