Soutěž akrobatických letounů

Aeroklub

Aeroklub Rakovník vás zve na soutěž akrobatických letounů Rakovnický Skyleader a zároveň také k prohlídce akrobatických letounů.

Aeroklub Rakovník pořádá v termínu 10.-12.7. 2020 na letišti v Rakovníku soutěž akrobatických letounů Rakovnický Skyleader pohár, který navazuje na tradici akrobatických soutěží ze sedmdesátých a osmdesátých let minulého století.

Vzhledem k počtu přihlášených závodníků je předpokládán intenzivnější provoz akrobatických letounů a s tím spojená potenciálně zvýšená hladina hluku nepřekračující povolené limity.

Aeroklub Vás zve k návštěvě letiště, prohlídce a sledování průběhu soutěže přímo v místě a pochopitelně také k prohlídce akrobatických letounů, které patří k technologické špičce v oboru sportovních letounů.

Datum vložení: 9. 7. 2020 10:39
Datum poslední aktualizace: 9. 7. 2020 10:40