Krátce z města - 5. 10. 2017

Přijetí daru – MŠ Vinohrady
Rada města souhlasila s přijetím finančního daru ve výši 2 000 Kč od paní RNDr. Jaroslavy Roučkové, Rakovník určeného na pořízení panenek Barbie.

Přijetí daru – 2. ZŠ Rakovník
Rada města souhlasila s přijetím daru ve formě 35 monitorů (velikosti 19‘‘ a 17‘‘) od společnosti Valeo Autoklimatizace, Rakovník a také s přijetím finančního daru ve výši 12 519 Kč od Women for Women, Praha určeného na úhradu stravného ve školní jídelně pro 3 žáky školy.

Projektové práce – Tyršovo koupaliště
Rada města rozhodla uzavřít smlouvu o dílo na zpracování dokumentace pro provádění stavby na rekonstrukci Tyršova koupaliště (1. etapy – výstavba kuchyně a pergoly) se společností A1, s. r. o., České Budějovice za cenu 598 950 Kč vč. DPH.

Rekonstrukce chodníku v areálu MŠ Klicperova
Rada města rozhodla uzavřít smlouvu o dílo se společností M+J Pavel, v. o. s., Senomaty na rekonstrukci chodníku podél hlavní budovy Mateřské školy Klicperova za celkovou cenu 221 611,50 Kč vč. DPH.
V roce 2016 byl zrekonstruován přístupový chodník a v současné době je potřeba obnovit také chodník podél hlavní budovy. Oprava chodníku bude dokončena do konce listopadu.

Kompostéry pro občany
Rada města rozhodla na základě výsledku veřejné zakázky uzavřít smlouvu o dílo na dodání 850 ks kompostérů, štěpkovače, kontejneru na oděvy se společností ELKOPLAST CZ, s. r. o., Zlín za celkovou cenu 2 120 500 Kč bez DPH.
Kompostéry o objemu 1 000 litrů budou rozdány mezi zájemce z řad majitelů rodinných domů na území města. Podmínkou je instalace kompostéru na katastrálním území města Rakovník po celou výpůjční dobu 5 let. Po 5 letech se kompostéry stanou majetkem občanů.

Výměna oken – budova Na Sekyře 166
Rada města rozhodla uzavřít smlouvu o dílo, jejímž předmětem je výměna stávajících dřevěných oken za dřevěná EURO okna na jižní straně administrativní budovy Na Sekyře 166, se společností OKNA LANGER, s. r. o., za celkovou cenu 1 205 281 Kč vč. DPH.

Datum vložení: 16. 11. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 16. 11. 2017 0:00