Krátce z města - 27. 7. 2017

Dary pro Městskou knihovnu Rakovník
Rada města souhlasila s přijetím darů pro Městskou knihovnu Rakovník. Jednalo se konkrétně o peněžní dar ve výši 20 tis. Kč od společnosti OKAY, Brno-jih a dále o věcné ceny v hodnotě 3 860 Kč od společnosti CB Computers, Rakovník. Oba dary byly určeny na podporu akce Rakovnické cyklování 2017.
Dále byl udělen souhlas s přijetím peněžního daru ve výši 20 tis. Kč od společnosti Procter&Gamble – Rakona určeného na akci Pasování čtenářů 2017.

Oprava hradební zdi
Rada města rozhodla objednat opravu západní ohradní zdi včetně kamenného portálu a nových vstupních vrat a vrátek v areálu 1. MŠ Rakovník. Důvodem je špatný stav hradební zdi a snaha o celkovou revitalizaci prostoru mateřské školy. Opravy zdi provede pan Zdeněk Roudenský, Jesenice za cenu 113 852 Kč vč. DPH, výměnu vrat a vrátek zajistí pan Bohumil Hanzalander, Krakov, za cenu 74 887 Kč vč. DPH.

Vybudování cesty ke kynologickému cvičišti
Rada města rozhodla uzavřít smlouvu o dílo na vybudování účelové komunikace ke kynologickému cvičišti se společností Froněk, s. r. o., Rakovník za celkovou cenu 2 358 756 Kč vč. DPH.

Datum vložení: 30. 8. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 30. 8. 2017 0:00