Krátce z města - 22. 9. 2017

Rekonstrukce v DPS Wintrovo náměstí
Rada města rozhodla vypsat zakázky malého rozsahu na stavební úpravy v DPS na Wintrově náměstí. Ve sklepních prostorách dojde k vybudování 3 místností, kde bude klientům denního stacionáře i DPS nabídnuta dílna a relaxační místnost. Současně dojde k vybudování hygienického zázemí. Předpokládané náklady na vybudování i vybavení místností jsou cca 1,8 mil. Kč bez DPH. Město Rakovník získalo na tuto akci dotaci z IROP v maximální možné výši 2 173 302 Kč.

Zavlažovací systém pro hřiště pro pozemní hokej
Rada města rozhodla uzavřít smlouvu o dílo na kompletní dodávku zavlažovacího systému pro hřiště pro pozemní hokej v areálu SK Rakovník se společností pm trávníky, s. r. o., Zruč-Senec za celkovou cenu 919 267 Kč vč. DPH.

Výměna oken v budově radnice – Na Sekyře
Rada města rozhodla vypsat zadávací řízení k podání nabídky na výměnu oken jižní strany v administrativní budově radnice – Na Sekyře. Na základě závazného stanoviska památkářů budou okna vyrobena jako pohledové kopie oken stávajících. Bude zachováno stejné členění jako u oken původních v odstínu slonová kost.

Rekonstrukce chodníku Na Sekyře
Rada města rozhodla uzavřít smlouvu o dílo se společností Údržba městských komunikací, Rakovník na rekonstrukci chodníku na jižní straně ulice Na Sekyře, a to v úseku od křižovatky „Na Váze“ po Poštovní ulici. Součástí je také modernizace veřejného osvětlení. Cena rekonstrukce je 1 061 775 Kč vč. DPH.

Datum vložení: 26. 9. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 26. 9. 2017 0:00