Krátce z města - 14.2. 2019

Zadávací řízení pro I. etapu revitalizace školního dvora 1. ZŠ Rakovník

Rada města rozhodla vypsat výběrové řízení k podání nabídky na I. etapu revitalizace školního dvora 1. základní školy, Martinovského čp. 153, Rakovník. Dvůr je využíván školními dětmi v době vyučování a dále i školní družinou, která sídlí v přilehlé budově, tzv. Omáčkovně. Projekt revitalizace školního dvora je rozdělen na dvě etapy vzhledem k tomu, že se v budoucnu počítá s revitalizací budovy Omáčkovny. První etapa počítá s výstavbou venkovní učebny (dřevěné terasy), s revitalizací části dvora spočívající v nové zámkové dlažbě, travnatých plochách a v dodání a instalaci hracích prvků. Termín této akce je plánován od 1. 7. do 30. 8. 2019. Odhadovaná cena revitalizace je cca. 1,5 mil., vč. DPH. K další etapě by mělo dojít po rekonstrukci budovy Omáčkovny a spočívala by v dodláždění dvora až ke vjezdu do areálu a ve výstavbě skladu přiléhajícího k budově Omáčkovny.

Zadávací řízení na rekonstrukci sociálního zařízení pro MŠ Klicperova

V loňském roce se v MŠ Klicperova uskutečnila I. etapa rekonstrukce sociálního zařízení v levém křídle budovy – přízemí a I. patro. Rada města rozhodla vypsat výběrové řízení k podání nabídky na II. etapu rekonstrukce sociálního zařízení v MŠ Klicperova v pravém křídle budovy - přízemí a I. patro. Druhá etapa zahrnuje nové sociální zařízení, šatny, kuchyňky a šatny zaměstnanců. Termín této akce je plánován od 3. 6. 2019 do 23. 8. 2019. Jedná se o poslední rekonstrukci sociálního zařízení mateřských škol v majetku města.

Datum vložení: 15. 2. 2019 0:00
Datum poslední aktualizace: 15. 2. 2019 0:00