Krátce z města - 10.7.2019

Výsledek veřejné zakázky „Nábytek v rámci modernizace 2. ZŠ Rakovník“

Rada města uzavřela smlouvu o dílo na veřejnou zakázku „Nábytek v rámci modernizace 2. ZŠ Rakovník“ se společností SANTAL spol. s r.o., Třeboň, v navrhovaném znění, za cenu 831 041,- Kč bez DPH. Nábytek je připraven dle požadavků zástupců školy. Na základě zkušeností z 3. ZŠ došlo k drobným úpravám v zadání stolů do učebny fyziky a počítačů. Oproti žádosti byly doplněny úložné prostory, které zajistí možnost uložení učebních pomůcek.

Rekonstrukce kabinetů na 2. ZŠ Rakovník

Rada města objednala rekonstrukci dvou kabinetů na 2. ZŠ Rakovník, dílo provede Ladislav Körner, Kněževes, za celkovou cenu 315 262,- Kč. Při rekonstrukci dojde k úpravě stěn kabinetů, položení nového linolea a instalace nového osvětlení. Termín rekonstrukce je naplánován od 8. 7. 2019 do 18. 8. 2019.

Rekonstrukci VO ulic Zd. Štěpánka, bezejmenná, Vinohradská, U Křížku v Rakovníku

V těchto ulicích již byl vybrán zhotovitel na rekonstrukci veřejného osvětlení, nyní bylo vypsáno zadávací řízení na kompletní rekonstrukci povrchů a kompletní opravy inženýrských sítí. Předpoklad pro možné zahájení prací je září 2019, předpokládané dokončení prací je do konce roku 2019 - I. etapa a do konce května 2020 - II. etapa. Předpokládaná hodnota veřejné zakázky je dle rozpočtu stanovena na cca 16 mil. Kč bez DPH.

Slavnostní otevření IV. etapy památkové zóny

Projekt „Regenerace památkové zóny Rakovník IV. etapa - ul. Martinovského a V Hradbách" dospěla ke svému konci. Socha Sysifa se bude instalovat na přelomu července a srpna, slavnostní otevření proběhne 20. 8. 2019 od 10:00 hodin.

Datum vložení: 10. 7. 2019 0:00
Datum poslední aktualizace: 10. 7. 2019 0:00