Krátce z města - 10. 11. 2016

Podpora Akademie třetího věku
Rada města rozhodla i v letošním roce podpořit projekt Akademie třetího věku, který v Rakovníku pořádá Vzdělávací institut Středočeského kraje. Stejně jako v předchozích letech, i tentokrát převezme nad studijními programy záštitu starosta města Pavel Jenšovský. Radní rozhodli, že pátý ročník podpoří částkou 20 000,- Kč.

Ocenění tanečního souboru Lentilky
Rada města rozhodla o poskytnutí finančního daru ve výši 15 000,- Kč country tanečnímu souboru Lentilky, který působí pod DDM Rakovník. Tento taneční soubor dlouhodobě dobře reprezentuje město nejen v rámci České republiky, ale také v zahraničí. Dlouhodobě se také umisťuje na předních příčkách republikových i mezinárodních soutěží.

Přijetí daru – MŠ Vinohrady
Rada města udělila souhlas ředitelce MŠ Vinohrady k přijetí účelově určeného peněžního daru ve výši 2 000,- Kč, který věnuje paní RNDr. Roučková. Tento finanční dar bude použit na pořízení stolních fotbalů.

Renovace podlah v tělocvičně 1. ZŠ Rakovník
Rada města rozhodla zrenovovat podlahy v tělocvičně 1. ZŠ Rakovník. Radní uzavřeli smlouvu se společností Altryss, s. r. o., Most, která práce provede za celkovou cenu 299 669,- Kč vč. DPH.

Alida Štulajterová, tisková mluvčí MěÚ

Datum vložení: 1. 12. 2016 0:00