Dotační programy pro rok 2017 vyhlášeny

Dotační programy pro rok 2017 vyhlášeny

V prosinci 2016 rozhodli radní města o vyhlášení dotačních programů pro rok 2017. Jedná se o konkrétně o podporu sportu, kultury, projekty v oblasti životního prostředí, prevence sociálně-patologických jevů, na podporu zájmových spolků a projekty v oblasti sociálních věcí a zdravotnictví.

„Pro rok 2017 jsme v rozpočtu vyčlenili na tyto dotační programy částku 5,4 mil. Kč, tedy stejně, jako v roce loňském,“ řekl starosta Pavel Jenšovský. Jeho slova doplnil místostarosta Miroslav Samaš: „Dotace na podporu jednotlivých aktivit se poskytují již léta a v podpoře různých projektů chceme i nadále pokračovat.“

Zájemci o dotaci naleznou veškeré informace na internetových stránkách města, kde se dozví podrobnosti jednotlivých dotačních programů i termíny pro podávání žádostí.

Alida Štulajterová, tisková mluvčí MěÚ

Datum vložení: 3. 2. 2017 0:00