Distribuce roušek a respirátorů sociálně potřebným

Distribuce roušek sociálně potřebným 1

Výdej od 1. 3. 2021.

Městský úřad Rakovník bude od pondělí 1. 3. 2021 do vyčerpání zásob distribuovat chirurgické roušky a respirátory občanům, kteří nemají dostatek finančních prostředků na jejich zakoupení. Tento zdravotnický materiál poskytl stát.

Distribuce potřebným je pouze v následujících termínech:

pondělí          9.00 – 10.00 hod.

středa          13.00 – 14.00 hod.

a to přímo u pracovníků odboru sociálně-právní ochrany dětí a sociální prevence v budově MěÚ Na Sekyře č. p. 166.

Sociální potřebnost a nedostatek finančních prostředků je možné prokázat rozhodnutím (oznámením) o přiznání dávky hmotné nouze, přídavku na dítě a u příjemců důchodových dávek rozhodnutím (oznámením) o přiznání příspěvku na bydlení. Tato rozhodnutí zájemce pouze předloží k nahlédnutí.

MěÚ Rakovník

Odbor SPODaSP