Ukliďme Česko, ukliďme Rakovník

Uklidme cesko

Rakovník se opět zúčastní tradiční úklidové akce!

Město Rakovník se opět zapojí do dalšího ročníku celorepublikové dobrovolnické akce "Ukliďme svět, ukliďme Česko", jejímž cílem je řešit znečištění na území České republiky a zlepšit zdejší prostředí a to za pomoci dobrovolníků a dalších partnerů akce. Název akce je "Ukliďme Česko, ukliďme Rakovník" a odkaz na event je pod následujícím odkazem: https://www.uklidmecesko.cz/event/24780/
Letošní hlavní úklid se uskuteční v sobotu 4. dubna 2020, sraz dobrovolníků bude před radnicí Městského úřadu Rakovník v 9:00 hodin.

Do projektu se může zapojit každý, kdo má zájem (např. školy, firmy, spolky i jednotlivci), i mimo plánovaný termín hlavního úklidu. Na MěÚ Rakovník, odboru správy majetku bude možné si před chystaným úklidem vyzvednout prázdné pytle na odpady a nahlásit termín a místo, kde bude úklid proveden.

Seznam vytipovaných lokalit bude několik dní před začátkem akce ke stažení na webových stránkách města, vydat uklízet se samozřejmě můžete do jakýchkoliv míst.

Datum vložení: 11. 2. 2020 13:25
Datum poslední aktualizace: 11. 2. 2020 13:27