Testovací centrum

Testovací centrum  1

V Rakovníku otevřeli nové testovací centrum na covid-19

Rakovník má nové moderní testovací místo na covid-19 přístupné veřejnosti i na doporučení lékaře. Naleznete ho u autobusového nádraží za Billou. Odběrové centrum jako jediné v Rakovníku nabízí antigenní i PCR test nejmodernější metodou výtěru z úst. Tento test je velmi šetrný a je vhodný i pro děti všeho věku. Testovací místo garantuje výsledky PCR testu do 48 hodin, ale zpravidla to bývá už do 24 hodin. Výsledky přijdou formou certifikátu do emailu a prostřednictvím rychlé sms zprávy. U antigenního testu si lze na tištěný certifikát počkat nejdéle 15 minut nebo jeho výsledek dorazí rovněž do emailu. Centrum je v provozu od pondělí do pátku, od 8 do 17 hodin. Rezervace na testy můžete provádět na webu www.testy-rakovnik.cz.

Datum vložení: 4. 11. 2021 19:56
Datum poslední aktualizace: 4. 11. 2021 19:57