Procter & Gamble - Rakona

Procter & Gamble - Rakona 1

Upozornění z Rakony - test pojistných ventilů kotlů ve firmě Procter & Gamble Rakona.

Vážení občané,

chtěli bychom Vás upozornit, že ve čtvrtek 25. 5. 2023 bude v prostoru kolem Kotelny opakovaně krátkodobý nadměrný hluk způsobený zkouškami pojišťovacích ventilů kotlů v rámci pravidelných testů bezpečnostních prvků kotlů.

V době testů pojišťovacích ventilů bude v prostoru vždy koordinující osoba zajišťující bezpečnost všech osob procházejících po chodníku kolem Kotelny směrem na západní vjezdovou vrátnici a naopak.  Do prostoru nelze z bezpečnostních důvodů nikoho vpustit – vysoký tlak páry vystupující do atmosféry z potrubí propojeného s pojišťovacími ventily + zvýšená hladina hluku. Při probíhajícím testu zde prosím počítejte s krátkodobým max. 10 min zdržením.

Za celý průběh akce a koordinaci zodpovídá provozovatel Kotelny v Rakoně – firma Komterm. Případný kontakt na zodpovědné osoby na telefonní lince 313 522 300, nebo 313 522 053.

Děkujeme za pochopení.

Datum vložení: 24. 5. 2023 8:19