Participativní rozpočet 2022

Participativní rozpočet 2022 1

Vyhlášení 3. ročníku participativního rozpočtu 2022 pod názvem „Rozhodněte sami“.

V pátek 1. října 2021 startuje již 3. ročník participativního rozpočtu 2022 pod názvem „Rozhodněte sami“. Na tento projekt bude v rozpočtu města pro rok 2022 zahrnuta částka 1 mil. Kč.

Limit na jednotlivý předkládaný projekt včetně případné projektové dokumentace je ve výši maximálně 500 tis. Kč. Pravidla participativního rozpočtu 2022 včetně příloh zůstávají ve srovnání s letošním rokem beze změn. Veškeré materiály a potřebné dokumenty jsou ke stažení ZDE.

Od 1. října do 31. prosince budou přijímány projekty, poté se bude postupovat dle harmonogramu, který je zveřejněn také na webu města. Projekty projdou kontrolou, dojde k veřejnému projednání a prezentaci projektů a poté se bude o jednotlivých projektech hlasovat.

Datum vložení: 30. 9. 2021 9:42
Datum poslední aktualizace: 30. 9. 2021 9:43