Ocenění trenérů mládeže 2022

Za jejich sportovní přínosy, dosažené výsledky a především reprezentaci našeho města.

V pondělí 19. září proběhlo ve Wintrově síni rakovnické radnice předání ocenění nominovaným trenérům mládeže za jejich sportovní přínosy, dosažené výsledky a především reprezentaci našeho města. Z rukou pana starosty převzali diplom a finanční dar.

Také zde proběhla velice příjemná diskuze o budoucnosti jednotlivých sportů u nás v Rakovníku a byly prodiskutovány podněty na zlepšení jak jednotlivých sportovišť, tak i zlepšení ze strany města i oddílů.

Jaroslav Kukla – Sportovní klub policie, z. s.

• Z pohledu spolku je jeho největší úspěchem jeho aktivní pomoc při zajištění pokračování chodu Fotbalové školy při SKP Rakovník i v těžké době covidové. Své činnosti se věnuje nepřetržitě od roku 2006. Každý týden tráví s dětmi na hřišti, na turnajích a na zápasech. Jeho dřívější odchovanci se objevují v mužstvech od nejvyšší soutěže až po okresní trávníky. Pan Kukla vzorně a příkladně reprezentuje nejen klub, ale též město Rakovník.

Robert Kupka – LTC Rakovník z. s.

• S družstvem starších žáků se zúčastnil extraligy. Každoročně organizuje soustředění mládeže a účastní se s mládežnickými družstvy krajských soutěží.

Jolana Šmídová – TJ TZ Rakovník, z. s. – Cheerleaders

• Její svěřenkyně pravidelně získávají medaile na MČR. V roce 2021 děvčata obsadila 1. místo na Cheerl cupu, 2. Místo Sparkling CHeerl cupu, 2. místo Basta Cheerl cupu a 2. místo Leeds Cheerl Again cupu. Kromě toho si tři děvčata vybojovala reprezentační dres a tím i právo na nominace na ME v Řecku a MS v USA v roce 2022.

Libuše Prokopová – PUTT-GOLF CLUB JM20, z. s.

• Pod jejím vedením vyhrála Romana Andrová kategorii amatérů na turnaji Czech Open.

Martin Medřický – TJ TATRAN Rakovník, z. s.

• Jeho největším úspěchem je koncepční práce s mládežnickým týmem od fotbalové školky po starší přípravku. Má zájem o zvyšování sportovní fotbalové kvalifikace a vzdělávání, dokončil licenci UEFA B.

Karel Štefl – HC Rakovník, z. s. - krasobruslení

• Jeho největší úspěchem je kvalifikace 3 závodníků na Mistrovství ČR s umístěním na 7., 12. a 14. místě.

Milan Došek – SK Rakovník, z. s.

• Přivedl řadu dětí k fotbalu, věnuje se těm nejmenším v klubu a na velké úspěchy právě čeká.

Martin Seemann – HC 1972 Rakovník, z. s.

• Je vedoucím trenérem mládeže. HC 1972 Rakovník dosahuje pravidelně medailových úspěchů. Jako šéftrenér mládeže dovedl spoustu hráčů do reprezentačních týmů, ti v loňském roce reprezentovali ČR v kategoriích U16, U18 a U21. Věnuje se také školení mladších trenérů, konzultuje a kontroluje tréninky.

Děkujeme za Vaši práci.

Datum vložení: 20. 9. 2022 8:28