Kurz Podnikni to!

Kurz Podnikni to! 1

Kurz, který učí proměnit podnikatelské vize v realitu

Jak přetvořit podnikatelské příležitosti v úspěšné a ziskové podnikání? Odpověď nabízí bezplatný kurz, který město Rakovník už potřetí otevírá svým občanům ve spolupráci s projektem Podnikni to! Kurz je šance, díky které se jejich vize mohou stát realitou. Bez ohledu na to, zda teprve začínají, mají nápad v hlavě nebo chtějí zdokonalit své podnikání, prakticky prověřené techniky a know-how jim umožní dosáhnout svých cílů.

Cyklus pěti na sebe navazujících setkání, která probíhají jednou týdně účastníky naučí, jak se dá podnikat s minimem začátečnických chyb a rizik. Podnikatel z praxe v roli lektora díky osobní zkušenosti pomůže nahlédnout do různých zákoutí světa podnikání.

Účastníci si odnesou osvědčené postupy, jak dát vlastnímu projektu hlavu a patu a postavit pevné základy. Dozví se, jak oslovit a získat zákazníky, postupně nápad budovat od minimálního produktu a jak si všechno pečlivě a kvalitně propočítat.

Nezáleží na tom, jak velký projekt hledají. Ať už sní o malé lokální firmě, přivýdělku k zaměstnání nebo mezinárodní firmě, získají praktický plán, jak úspěšně rozjet jakýkoli smysluplný projekt.

Kurz je vhodný pro zaměstnané, studenty i rodiče.Základním předpokladem je podnikavé myšlení a chuť rozvíjet vlastní nápady.

Absolventka kurzu Marie oceňuje: “Podnikni to! učí podnikatelskému myšlení, dává podněty k budování jakéhokoli nápadu, buduje sebedůvěru, připravuje podnikatele a pomáhá propojit projekty mezi sebou. Zároveň pomáhá získávat přátele. Jednoznačně doporučuji!”

Kurz probíhá za oficiální podpory města Rakovník. Díky spolupráci s Podnikni to! tak strategicky rozvíjí podnikání a podnikavost svých občanů.

Kurz se skládá  z 5 setkání, která budou probíhat jednou týdně vždy ve čtvrtek. První workshop odstartuje v úterý 23. 4. 2024 v 17:30  ve Wintrově síni Radnice, Husovo náměstí 27, Rakovník..

Účast je díky podpoře města Rakovník a Středočeského kraje zdarma. Zájemci se můžou přihlásit na webu podniknito.cz na podstránce s názvem Kurz podnikání v Rakovníku

Informace o kurzu Podnikni to! v Rakovníku:

• Kurz je určen pro občany města a okolních obcí..
  • Úvodní workshop začíná 23. 4. 2024 v 17:30.
  • Kurz proběhne ve Wintrově síni Radnice, Husovo náměstí 27, Rakovník.
  • Celkem je připraveno 5 tematických setkání, vždy v úterý od 17:30 do 20:00.
  • Kurz povede zkušený podnikatel, majitel galanterie Čendulka, Josef Hošek.
Datum vložení: 26. 3. 2024 11:09
Datum poslední aktualizace: 26. 3. 2024 11:11