Integrace části Rakovnicka a Kladenska do PID od 15. 12. 2019

Od neděle 15. prosince 2019 bude spuštěna integrace I. etapy oblasti Rakovnicka, která zahrnuje autobusové linky na trase Praha – Stochov – Nové Strašecí – Rakovník, a také regionální linky v oblasti přibližně mezi městy KladnoBeroun a Rakovník. Na nových linkách bude platit pásmový a časový tarif PID s možností využití přestupních jízdenek, časových kuponů, a to jak v papírové tak i elektronické podobě, včetně možností nákupu jednorázového jízdného platební kartou u řidiče nebo pomocí mobilní aplikace PID Lítačka. Vedení linek se stane jednodušší, přehlednější a provoz bude hlídán koordinačním dispečinkem.

Aktuální informace k připravované integraci veřejné dopravy v oblasti Rakovnicka a Kladenska od 15. 12. 2019 najdete ZDE.

Společně s organizací IDSK (Integrovaná doprava Středočeského kraje) připravuje ROPID (Regionální organizátor pražské integrované dopravy) vydání skládaného letáku ve formátu DL s jízdními řády a mapou linkového vedení. Tento leták bude pro dopravce a informování cestujících přímo v terénu k dispozici po dodání z tiskárny nejpozději v týdnu před termínem změny.

Leták k integraci Rakovnicka s jízdními řády a mapou linkového vedení najdete již nyní v elektronické verzi ZDE.

Datum vložení: 21. 11. 2019 0:00
Datum poslední aktualizace: 15. 1. 2020 14:21