Informace k umisťování psů

Pes

V termínu od 4.-20.2.2020 je z technických důvodů pozměněn provoz útulku a s ním související umisťování psů.

1) Psi odchycení v katastru města Rakovník

Jako doposud, ale umístění psa je nutné s dostatečným předstihem nahlásit obsluze na telefonu 605 153 897.

Prosíme nevstupujte do objektu bez předchozí domluvy, vzhledem k možnosti volného pobíhání psů v objektu.

2) Psi odchycení ve smluvních obcích

Všechny obce byly informovány o přechodném opatření a mají instrukce, jakým způsobem postupovat. Příjem psů z obcí je možný, ale pouze v dohodnutých hodinách (obecně 16.00 - 20.00 ve všední dny a 10.00 - 12.00 v sobotu a neděli). Čas předání psa do útulku je nutné domluvit s obsluhou na telefonu 605 153 897.

Pokud se přihlásí o psa majitel, vyzvednutí psa si musí předem domluvit na výše uvedeném čísle a je potřeba se časově přizpůsobit dle možností.

Datum vložení: 5. 2. 2020 11:31
Datum poslední aktualizace: 5. 2. 2020 11:41