Vnitřní bazén dočasně uzavřen

Vnitřní bazén dočasně uzavřen

Vedení města Rakovníka se rozhodlo dočasně uzavřít prostory vnitřního bazénu. Důvodem je připravovaná rekonstrukce těchto prostor. K rekonstrukci se vedení rozhodlo přistoupit na základě zhoršujícího se stavu celé budovy.

„Budova je stará přibližně 30 let. Na rekonstrukci je proto nejvyšší čas,“ řekl starosta Rakovníka Zdeněk Nejdl.

Letní sezóna ve venkovním areálu ohrožena není. „Vstup k venkovní nádrži, brouzdališti a na travnatou plochu nebude přerušen. Návštěvníci budou mít k dispozici veškeré zázemí – šatny, sprchy i hygienické příslušenství,“ řekl místostarosta Jan Švácha.

Vedení města již koncem května zadalo vypracování investičního záměru společnosti h-projekt, Praha za 72 600 Kč. „Investiční záměr popíše řešení a cíle rekonstrukce celého bazénu. Získáme návrh koncepce úprav dispozic a návrh koncepce technické modernizace stavby včetně technického zařízení,“ dodal starosta.

Na základě zpracovaného investičního záměru bude připraven projekt. Poté město vybere zhotovitele stavby a přistoupí k samotné rekonstrukci. Prostory vnitřního bazénu budou do té doby uzavřeny.

Alida Štulajterová, tisková mluvčí MěÚ

Datum vložení: 27. 6. 2014 0:00