Tisková zpráva - Vyhlášení grantů pro rok 2015

Město Rakovník vyhlásilo granty pro rok 2015

Město Rakovník vyhlásilo granty v oblasti kultury, sportu, životního prostředí, prevence sociálně patologických jevů a také granty pro zájmové spolky a sdružení. Své žádosti mohou zájemci o granty podávat do 30. 1. 2015.

„Město Rakovník rozděluje granty každoročně, nebude tomu jinak ani v roce letošním,“ řekl starosta Rakovníka Pavel Jenšovský a dodal: „V letošním roce jsme na granty v oblasti kultury, sportu, životního prostředí a prevence sociálně patologických jevů a granty pro zájmové spolky a sdružení vyčlenili v rozpočtu částku 5 080 000,- Kč.“

Formuláře žádostí i témata jsou zveřejněny na internetových stránkách města a jsou také k vyzvednutí na odboru školství, památkové péče, kultury, tělovýchovy a cestovního ruchu Městského úřadu Rakovník. Žádosti o granty budou po uplynutí termínu pro doručení posuzovat jednotlivé komise, které projekty následně doporučí ke schválení. Finanční prostředky do souhrnné částky 50 000,- Kč na jednoho žadatele bude rozdělovat rada města, částky nad 50 000,- Kč zastupitelstvo.

Alida Štulajterová, tisková mluvčí MěÚ

Datum vložení: 20. 1. 2015 0:00