Soutěž o nejhezčí vánoční stromeček vyhlášena i letos

Soutěž o nejhezčí vánoční stromeček vyhlášena i letos

Rada města rozhodla, že i v letošním předvánočním čase uskuteční soutěž o nejkrásněji nazdobený vánoční stromeček pro děti z rakovnických mateřských škol a žáky 1. Stupně základních škol. Zúčastněné však letos čeká novinka – o absolutním vítězi soutěže rozhodne svým hlasováním na internetových stránkách města veřejnost.

„Soutěž jsme uskutečnili již v roce loňském a vánoční stromečky byly ozdobou Husova náměstí. Rozhodli jsme se proto soutěž vyhlásit i v roce letošním,“ řekl starosta města Pavel Jenšovský. „Stromky, které budou děti zdobit, věnují Městské lesy Rakovník, za což jim děkujeme,“ dodal místostarosta Miroslav Samaš.

Samotné stromky instalují pracovníci Městských lesů Rakovník před radnicí v pondělí 12. prosince, školy budou mít na ozdobení stromků 2 dny a samotné hlasování bude možné od 15. do 20. prosince. Ceny slavnostně předá vedení města 21. prosince od 10 hodin před budovou radnice. Náměstí bude těmito stromečky ozdobeno do 7. ledna 2017.

Alida Štulajterová, tisková mluvčí MěÚ

Datum vložení: 1. 12. 2016 0:00