Rekonstrukce hřiště pro pozemní hokej

Město zrekonstruuje hřiště pro pozemní hokej

Město Rakovník připravuje kompletní rekonstrukci hřiště pro pozemní hokej, které se nachází v areálu SK Rakovník. Radní na základě výsledků veřejné zakázky rozhodli, že práce provede společnost Vysspa, Plzeň za celkovou cenu 4 711 159 Kč bez DPH.

„Rekonstrukci hřiště zahájíme v březnu 2017 a dokončíme na přelomu dubna a května téhož roku. Jsem rád, že se nám na tuto akci podařilo získat dotaci od Středočeského kraje, který přispěje částkou 5 mil. Kč,“ řekl starosta města Pavel Jenšovský.

Současné umělý trávník na hřišti pro pozemní hokej je již za hranicí své životnosti a výměna tak byla nevyhnutelná. „Nechtěli jsme přijít o možnost hrát nejvyšší soutěž v mužské i ženské kategorii,“ sdělil místostarosta Miroslav Samaš jeden z důvodů, proč se město rozhodlo k rekonstrukci přistoupit i v případě, že by nezískalo dotaci ze Středočeského kraje.

Alida Štulajterová, tisková mluvčí MěÚ

Datum vložení: 1. 12. 2016 0:00