Radní projednávali..

Radni39RM

Vybrané zprávy z 39. schůze rady města, která se konala 25. 3. 2020.

Zrušení zaopatřovacího příspěvku v jeslích

Rada města uzavřela do odvolání předškolní zařízení a jesle s účinností od 16. 3. 2020 z důvodu šíření onemocnění COVID-19. Z tohoto důvodu rada města rozhodla o zrušení úhrady zaopatřovacího příspěvku v jeslích od března 2020 do odvolání.

Výsledek zadávacího řízení na veřejnou zakázku „Výměna výplní otvorů 2. ZŠ Rakovník – východní fasáda přístavby“

Rada města uzavřela smlouvu o dílo na veřejnou zakázku „Výměna výplní otvorů 2. ZŠ Rakovník – východní fasáda přístavby“ se společností ELA-PLAST s.r.o., Litvínov, za cenu 746 089,82 Kč včetně DPH. Termín zahájení stavebních prací je 7. 7. 2020, dokončení dle smlouvy o dílo 17. 8. 2020.

Výměna výplní otvorů na 2. ZŠ Rakovník – Stará pošta

Rada města uzavřela smlouvu o dílo se společností NENADAL s.r.o., Mělník, která provede výměnu výplní otvorů na 2. ZŠ Rakovník – Stará Pošta, za cenu 1 911 223,52 Kč vč. DPH. Jedná se celkem o 43 okenních otvorů, z nichž 19 je špaletových a 24 EURO oken různých velikostí. Všechny výplně otvorů zůstávají beze změn, konstrukčně a materiálově se jedná o dřevěná okna špaletová na jižní a západní fasádě, na severní a východní straně fasády budou současná okna nahrazena novými EURO okny. Barva všech oken bude v odstínu slonová kost. Současně dojde k výměně vnějších a vnitřních parapetů. Termín prací je plánován od 29. 6. 2020 do 21. 8. 2020.

Renovace parketové podlahy v Kulturním centru v Rakovníku

Rada města uzavřela smlouvu o dílo se společností ALTRYSS s.r.o., Most, která provede renovaci parketové podlahy v KC Rakovník Na Sekyře čp. 2377 v Rakovníku za cenu 187 187,‑ Kč vč. DPH. Jedná se o parkety na hlavním sále o výměře cca 410 m2, které v současné době již místy pozbývají ochranného nátěru. Z tohoto důvodu je třeba provést přebroušení stávajících parket a následné obnovení laku. Tím bude zajištěna dostatečná ochrana parket a prodloužení jejich životnosti.

Výsledek zadávacího řízení na dodání a instalaci sportovního plastového povrchu pro Hokejbalový stadion v Rakovníku

Avizované dodání a instalaci sportovního plastového povrchu pro Hokejbalový stadion v Rakovníku provede společnost Venap Systems s.r.o., Dobřany, za cenu 697 421,44 Kč vč. DPH.

Datum vložení: 3. 4. 2020 14:37
Datum poslední aktualizace: 3. 4. 2020 14:39