Nové sociální zařízení v MŠ V Lukách

Děti z MŠ V Lukách se mohou těšit na nové sociální zařízení

V úterý 30. 8. 2016, před zahájením nového školního roku, byly slavnostně otevřeny prostory nového sociálního zařízení a přípravny jídel v prostorách MŠ V Lukách. Rekonstrukce probíhala v průběhu prázdnin a stála téměř 351 tisíc korun. Otevření prostor se zúčastnil starosta města Pavel Jenšovský, místostarosta Miroslav Samaš, zástupkyně společnost Procter&Gamble – Rakona Anna Křimská a zástupkyně společnosti Lasselsberger Pavla Nováková.

„Jsem rád, že jsme rekonstrukcí hygienického zázemí poslední třídy mohli dokončit revitalizaci budovy školky jako takové. V současné době je zde pro děti připraveno moderní prostředí, a to jak uvnitř budovy, tak i v rámci zahrady,“ řekl starosta města Pavel Jenšovský.

V rámci modernizace došlo k menším dispozičním změnám, výměně obkladů a dlažby i instalaci nových zařizovacích předmětů. Na realizaci se kromě Města Rakovník podílela také společnost Procter&Gamble – Rakona a společnost Lasselsberger, která dodala obklady a dlažbu.

Alida Štulajterová, tisková mluvčí MěÚ

Datum vložení: 19. 9. 2016 0:00