Návštěva předsedy poslanecké sněmovny

Předseda poslanecké sněmovny Jan Hamáček navštívil Rakovník

V pondělí 27. června dopoledne navštívil Rakovník předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Jan Hamáček. V rámci svého programu se setkal se starostou města Pavlem Jenšovským, zastupiteli města a vedoucími odborů městského úřadu a následně navštívil také Masarykovu obchodní akademii.

„Jsem velmi rád, že jsme se dnes mohli setkat s panem předsedou. V rámci našeho setkání jsme probrali, co nás jako město s rozšířenou působností trápí a co by ministři a poslanci v rámci schvalování zákonů a správy jednotlivých ministerstev mohli vylepšit,“ přiblížil obsah setkání starosta města Pavel Jenšovský.

Po přesunu na půdu Masarykovy obchodní akademie proběhlo krátké setkání s ředitelkou školy Radkou Soukupovou a následně debata se studenty školy. Hlavním tématem této debaty bylo zejména aktuální dění na mezinárodní úrovni, studenti se předsedy ptali například na otázku tzv. brexitu a na aktuální dění v rámci Evropské unie.

Alida Štulajterová, tisková mluvčí MěÚ

Datum vložení: 28. 6. 2016 0:00