Město Rakovník vybírá zhotovitele rekonstrukce bazénu

Veřejná zakázka na rekonstrukci bazénu vypsána

Rada města rozhodla opětovně vypsat veřejnou zakázku na výběr zhotovitele rekonstrukce městského plaveckého bazénu. Původní veřejná zakázka musela být zrušena.

„V nově vypsané veřejné zakázce jsme využili možnosti aktuálně platného zákona a nastavili jsme maximální nabídkovou cenu za obě etapy rekonstrukce na 178,5 mil. Kč“, řekl starosta Pavel Jenšovský.

Zadávací dokumentace a její přílohy také obsahují zapracované odpovědi na všechny dotazy, které byly ze strany zájemců o zakázku vzneseny při původní soutěži. „Tímto krokem se snažíme předejít prodlužování termínu ukončení veřejné zakázky,“ doplnil místostarosta Miroslav Samaš.

Původní veřejná zakázka na rekonstrukci bazénu byla vypsána loni v červenci, zrušena byla v březnu letošního roku. Samotná rekonstrukce, při níž dojde k přebudování bazénu na menší aquapark, potrvá minimálně 1,5 roku.

Alida Štulajterová, tisková mluvčí MěÚ

Datum vložení: 5. 6. 2017 0:00