Krátce z města - 8. 9. 2016

Souhlas s přijetím daru
Rada města udělila ředitelce Pečovatelské služby Rakovník souhlas s přijetím účelově určeného finančního daru ve výši 10 000 Kč od společnosti Procter&Gamble – Rakona. Pečovatelská služba použije peníze na aktivizační činnosti klientů, konkrétně na organizaci a realizaci výletů.

Nástěnný kalendář pro rok 2017
Rada města rozhodla na základě poptávkového řízení objednat zpracování barevného nástěnného kalendáře města Rakovníka na rok 2017 se společností Jan Čelikovský, Praha 4 – Braník za celkovou cenu 27 990 Kč vč. DPH. Cena obsahuje nafocení, zpracování i dodání celkem 250 ks kalendářů.

Podpora projektu Evropské policejní asociace
Radní se rozhodli podpořit osvětově výchovný projekt Evropské policejní asociace, která se rozhodla reagovat na problém narůstajícího počtu dětských úrazů. Osvětová akce probíhá celorepublikově a EPA při této příležitosti vydává omalovánky na toto téma. Tyto omalovánky upozorňují děti na nebezpečí a učí je, jak se chovat v přírodě. Omalovánky jsou celobarevné, velikosti A5.
Město projekt podpořilo objednáním 100 ks omalovánek, na nichž bude uvedeno logo města, za cenu 5929 Kč vč. DPH.

Alida Štulajterová, tisková mluvčí MěÚ

Datum vložení: 19. 9. 2016 0:00