Krátce z města - 22. 9. 2016

Výměna oken v budově Sokolovny
Radní města doporučili a následně zastupitelé na svém pondělním zasedání schválili dotaci pro TJ Lokomotiva Rakovník ve výši 289 763 Kč, která bude využita na výměnu části oken v budově Sokolovny. Dotace je formou spoluúčasti města při této akci, kterou částkou 39 900 Kč spolufinancuje také Česká unie sportu.

Rekonstrukce hřiště pro pozemní hokej
Město Rakovník získalo od Středočeského kraje příslib dotace ve výši 5 mil. Kč na rekonstrukci hřiště s umělým povrchem pro pozemní hokej, které se nachází v areálu SK Rakovník. Náklady na rekonstrukci jsou odhadovány na cca 9,5 mil. Kč.
Rada města rozhodla na základě uvedeného příslibu vypsat veřejnou zakázku na výběr zhotovitele této akce, a to i s ohledem na skutečnost, že umělý trávník je již za hranicí životnosti.

Rekonstrukce a rozšíření sběrného dvora
Rada města rozhodla vypsat veřejnou zakázku na výběr zhotovitele rekonstrukci sběrného dvora. Náklady na rekonstrukci jsou odhadovány na částku cca 11 mil. Kč bez DPH, město získalo na rekonstrukci příslib dotace ze SFŽP ve výši 200 tis. euro (cca 5,5 mil. Kč). Rekonstrukce bude zahájena v únoru a ukončena v srpnu příštího roku.

Alida Štulajterová, tisková mluvčí MěÚ

Datum vložení: 23. 9. 2016 0:00