Krátce z města - 18.7.2019

Tyršovo koupaliště otevřeno veřejnosti

Dne 17. 7. 2019 byla úspěšně dokončena kolaudace rekonstrukce Tyršova koupaliště, které se otevřelo veřejnosti. Slavnostní otevření Tyršova koupaliště se uskuteční 30. 7. 2019 od 11:00 hodin pod nově zrekonstruovanou pergolou.

Rakovnické cyklování

Po roce se do Rakovníka opět vrací již tradiční akce pro milovníky cyklistiky. Nejen pro závodníky je připraven pestrý program, který je k dispozici na webových stránkách www.rakovnickecyklovani.cz. V pátek 19. 7. okolo 20:30 hodin proběhne v rámci programu vyhlášení květnové výzvy Do práce na kole. Rakovnické cyklování se koná od 19. – 21. 7. 2019.

Stavební úpravy turistické ubytovny ve Skryjích dokončeny

V pátek 19. 7. 2019 proběhne kolaudace stavebních úprav turistické ubytovny č. ev. 124, Skryje nad Berounkou. Úpravy provedl Roman Topinka, Rakovník za cenu 2 788 402,95 Kč vč. DPH. Tato ubytovna ve vlastnictví města Rakovník je odborem správy majetku celoročně pronajímána široké veřejnosti. Projekt řešil výměnu konstrukčních částí pavlačí včetně nového zastřešení těchto pavlačí, výměnu střešní krytiny včetně opravy nadstřešních konstrukcí (odvětrání).

Vánoční strom

Vánoční strom je během zimního období dominantou Husova náměstí a již v těchto měsících probíhá hledání vhodného stromu. Do hledání se mohou zapojit také občané, kteří své návrhy mohou oznámit na odboru správy majetku.

Datum vložení: 18. 7. 2019 0:00
Datum poslední aktualizace: 18. 7. 2019 0:00