Krátce z města - 8. 3. 2018

Střešní krytina radnice má svého zhotovitele

Rada města uzavřela smlouvu o dílo s Jiřím Polukoškou, Podbořany, jejímž předmětem je výměna střešní krytiny radnice Husovo nám. 28 v Rakovníku Výměna bude stát 1 546 818,- Kč vč. DPH.

Výměna hracích prvků dětského hřiště na Šamotce

Dětské hřiště na Šamotce již zná zhotovitele nových hracích prvků. Rada města uzavřela smlouvu o dílo v navrhovaném znění s firmou Hřiště hrou s. r. o., Turnov, jejímž předmětem je výměna hracích prvků dětského hřiště Šamotka v Rakovníku za cenu 200 000,- Kč vč. DPH. Předpokládaná doba zahájení prací je začátek dubna 2018.

Kompostéry

Stále probíhá další kolo příjmu žádostí o kompostéry, o něž mohou žádat majitelé pozemků v k. ú. Rakovník, kteří zatím o kompostér nepožádali. Kompostéry mají objem 1000 l a jsou k dispozici pro občany zdarma. Podmínkou je jejich použití na území města, po 5 letech se stanou majetkem občanů, které je budou mít ve výpůjčce. Stále je k dispozici 400 kompostérů z celkových 850. Žádost o kompostéry vyřizuje pan Štrougal (pstrougal@murako.cz) nebo paní Koubová (mkoubova@murako.cz)

Ukliďme Česko

Město Rakovník se zúčastní dobrovolnické úklidové akce „Ukliďme Česko“, která probíhá na území celé České republiky. Cílem bude úklid nepořádku v lokalitách na katastru města Rakovník. Akce se uskuteční 7. 4. 2018, sraz bude v 10:00 před budovou radnice, konec očekáván kolem 16:00. Likvidaci odpadků zajistí společnost Marius Pedersen a.s.

Datum vložení: 8. 3. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 8. 3. 2018 0:00