Ukliďme Česko, Ukliďme Rakovník

Město Rakovník se zapojí do dalšího ročníku celorepublikové dobrovolnické akce "Ukliďme svět, ukliďme Česko", jejímž cílem je řešit znečištění na území České republiky a zlepšit zdejší prostředí a to za pomoci dobrovolníků a dalších partnerů akce. Název akce je "Ukliďme Česko, ukliďme Rakovník" a odkaz na event je pod následujícím odkazem: https://www.uklidmecesko.cz/event/20261/
Letošní hlavní úklid se uskuteční v sobotu 6. dubna 2019, sraz dobrovolníků bude před radnicí Městského úřadu Rakovník v 9:00 hodin. Do projektu se může zapojit každý, kdo má zájem (např. školy, firmy, spolky i jednotlivci), i mimo plánovaný termín hlavního úklidu.

Na MěÚ Rakovník, odboru správy majetku bude možné si před chystaným úklidem vyzvednout prázdné pytle na odpady a nahlásit termín a místo, kde bude úklid proveden.
Seznam vytipovaných lokalit bude je ke stažení ZDE, vydat uklízet se samozřejmě můžete do jakýchkoliv míst.

28. 3. 2019 Zobrazit méně