Rakovník - Zjednodušená verze stránek

Aktuality - Výzva participativního rozpočtu St. kraje 2020

MujKraj

Začalo hlasování participativního rozpočtu Středočeského kraje 2020, do kterého město Rakovník přihlásilo dva projekty.

Prvním projektem je Nasvícení přechodů pro chodce v Rakovníku.

Předmětem projektu je nasvícení čtyř přechodů pro chodce ve vybraných lokalitách města Rakovníka. Nasvícení přechodů pro chodce z důvodu zajištění bezpečnosti silničního provozu v ulicích Vladislavova – Kotkova, Vladislavova u ČSCH, Vladislavova – Smetanova a Ottova – Jiráskova.

Druhý přihlášený projekt je Sportovní plastový povrch pro hokejbalový stadion v Rakovníku.

Instalace multifunkčního plastového povrchu o výměře 1352 m2 pro Hokejbalový stadion v Rakovníku včetně dilatačních prvků a značení plochy pro hokejbal. Současně bude provedena úprava mantinelů pro montáž povrchu.

Hlasování probíhá od 16. 5. do 15. 6. 2020.

HLASOVAT MŮŽETE ZDE.

V oblasti Rakovník jsou dále přihlášené ještě další čtyři projekty, které do PaR přihlásily jiné subjekty. Najdete je na webových stránkách kraje v galerii projektů.

Podrobné informace k výzvě PaR 2020 Středočeského kraje najdete ZDE.

Datum vložení: 17. 5. 2020 9:06
Datum poslední aktualizace: 17. 5. 2020 9:25