Rakovník - Zjednodušená verze stránek

Aktuality - Sportovní hala - investiční záměr

Sporotvní hala - investiční zámět 1

Veřejné představení a vysvětlení variant investičního záměru

Veřejné představení analýzy a vysvětlení jednotlivých variant investičního záměru rekonstrukce/novostavby Sportovní haly v Rakovníku proběhne v sále Kulturního centra v Rakovníku ve středu 7. 10. 2020 od 17 hodin.

Veřejné představení bude provázené zvýšenými hygienickými opatřeními v rámci krizového opatření. Z tohoto důvodu bude k dispozici ONLINE PŘENOS. Odkaz na něj bude ve středu před začátkem rozeslán přes aplikaci MojeObec, bude sdílen na webových stránkách www.mesto-rakovnik.cz a na Facebooku „Královské město Rakovník“.

Ke zhlédnutí bude i zpětně na webových stránkách města v záložce Rozvoj města. Během přímého přenosu i zpětně po něm bude možnost pokládat otázky k danému tématu přímo pod sdílený přenos, případně do emailu khradilova@murako.cz.

Datum vložení: 14. 9. 2020 12:24
Datum poslední aktualizace: 5. 10. 2020 16:42