Rakovník - Zjednodušená verze stránek

Aktuality - Podnikni to! Podzimní kurz

Podnikni to! Podzimní kurz 2

Praktický kurz naučí, jak podnikat bezpečně a bez rizika

Úspěšný kurz Podnikni to!, který proběhl na jaře, položil základy podnikatelské komunitě v Rakovníku. Město nyní nabízí svým občanům další možnost a otevírá bezplatný kurz, který pomůže účastníkům změnit jejich podnikatelskou vizi na realitu, naučí je najít podnikatelské příležitosti a postupně je transformovat do úspěšných a ziskových projektů. Bez ohledu na to, zda teprve začínají, mají nápad v hlavě nebo chtějí zdokonalit své podnikání, prakticky prověřené techniky a know-how jim umožní dosáhnout svých cílů.

Podnikat se dá i s minimem začátečnických chyb a rizik. To je příslib, který kurz Podnikni to! dává svým účastníkům, kteří se rozhodnou zapojit do cyklu pěti na sebe navazujících setkání. Ta budou probíhat jednou týdně.

Podnikatel z praxe v roli lektora předá účastníkům osvědčené postupy, jak dát vlastnímu projektu hlavu a patu a vytvořit pevné základy. Účastníci získají maximum informací o tom, jak oslovit a získat zákazníky, postupně nápad budovat od minimálního produktu a  jak si všechno pečlivě a kvalitně propočítat.

Nezáleží na tom, jestli je vaším snem mít malou lokální firmu, přivydělat si vlastním projektem při zaměstnání, nebo vybudovat mezinárodní firmu. Na konci kurzu budete mít smysluplný projekt a hlavně praktický plán, jak vše úspěšně rozjet.

Kurz je vhodný pro ty, kteří jsou zaměstnaní, na rodičovské dovolené, i pro studenty. Základním předpokladem je podnikavé myšlení a chuť rozvíjet vlastní projekt.

Absolventka Silvie oceňuje: "Jsem moc ráda, že jsem mohla být součástí tohoto kurzu, jsem naprosto spokojená s obsahem i s tím, jak ho lektor vedl a jak pomohl nasměrovat naše podnikatelské nápady."

Kurz probíhá za oficiální podpory města Rakovník a Středočeského kraje, kteří díky spolupráci s Podnikni to! strategicky rozvíjí podnikání a podnikavost svých občanů.

“Vedení města tyto kurzy vnímá jako důležitý krok k rozvoji podnikatelského potenciálu

města. Po jarním kurzu jsme byli mile překvapeni novými nápady a podnikatelskými projekty

účastníků.” doplňuje starosta města PaedDr.Luděk Štíbr.

Skládá se z 5 setkání, která budou probíhat jednou týdně vždy v úterý. První workshop odstartuje v úterý 3. října 2023 v 17:30  ve Wintrově síni Radnice, Husovo náměstí 27, Rakovník.

Účast je díky podpoře města Rakovník a Středočeského kraje zdarma. Zájemci se můžou přihlásit na webu podniknito.cz na podstránce s názvem Kurz podnikání v Rakovníku.

Informace o kurzu Podnikni to! v Rakovníku:

• Kurz je určen pro všechny občany města a okolních obcí.
  • Úvodní workshop začíná 3. října 2023 v 17:30.
  • Kurz proběhne ve Wintrově síni Radnice, Husovo náměstí 27, Rakovník.
  • Celkem je připraveno 5 tematických setkání, vždy v úterý od 17:30 do 20:00.
  • Kurz povede zkušený podnikatel, majitel galanterie Čendulka, Josef Hošek.

Datum vložení: 14. 8. 2023 14:01
Datum poslední aktualizace: 14. 9. 2023 10:08