Rakovník - Zjednodušená verze stránek

Aktuality - Podnikni to!

Podnikni to!  1

Rakovník pomohl podnikavým občanům se startem jejich projektů

Město Rakovník a Středočeský kraj podpořili podnikání svých občanů nabídkou kurzu Podnikni to!, jehož cílem je nastartovat zajímavé projekty.  Závěr kurzu je zároveň možností pokračovat pod vedením odborníků v dlouhodobém a systematickém budování svých nastartovaných projektů a nápadů i navazování cenných kontaktů v městském Klubu podnikavců.

Zájem o kurz byl nadstandardní - registrovalo se téměř 40 občanů z města a okolních obcí v různých fázích podnikání, od začátečníků po zkušenější. Vybraní účastníci v malé skupině pod vedením zkušeného podnikatele hledali cesty k vybudování svých projektů a nápadů pomocí konceptu tzv. štíhlého přístupu v podnikání. Do budoucna tak získali široce uplatnitelné know-how, jak postupně projekt rozvíjet k úspěšné realizaci a obohatili se o nové inspirující pohledy.

Účastník kurzu Jan shrnuje:

“Kurz mi přinesl spoustu zkušeností a nových pohledů na věc díky zpětné vazbě ostatních i lektora. Získal jsem kontakty na potenciální zákazníky, ujasnil si některé nápady a odhodlal jsem se inovovat.”

Nabídka zapojit se do navazujícího Klubu podnikavců není jen pro absolventy, ale i pro veřejnost. Je pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání budovat efektivní a funkční podnikání. Na setkáních, která probíhají jednou měsíčně budou mít možnost pracovat na svých podnikatelských projektech v Rakovníku bez nutnosti dojíždět za cenným know-how daleko.

Součástí jsou diskuze projektů členů, jsou zváni hosté a experti na různá podnikatelská témata. Členové rakovnického Klubu podnikavců získají postupně kontakty na další podnikatele po celé republice, mentory a odborníky z inovačních center a podnikatelských inkubátorů.

Klubová setkání si můžete vyzkoušet a nezávazně se připojit na nejbližší Sraz podnikavců, který se koná 13. 6. 2023 ve Wintrově síni na Radnici v Rakovníku, Husovo náměstí 27.

Míša a její manžel jsou absolventy jednoho z kurzů Podnikni to! a zároveň se spolu účastní i Klubu podnikavců: “Oba podnikáme už delší dobu, ale je dobré si průběžně oživovat znalosti a nebýt v tom sami. Díky pravidelným úkolům se můžeme zamyslet i nad těmi aspekty podnikání, které bychom možná upozadili, a to je dobře”, hodnotí Míša.

Díky oficiální záštitě a podpoře města Rakovník a Středočeského kraje mají zájemci první návštěvu klubového setkání zcela zdarma.

Zaujal vás Klub podnikavců v Rakovníku? Přijďte na setkání! Nejbližší termíny, kontakty a informace zjistíte na webu klubpodnikavcu.cz.

Datum vložení: 9. 6. 2023 8:07
Datum poslední aktualizace: 9. 6. 2023 8:08