Rakovník - Zjednodušená verze stránek

Aktuality - Odstávka vody - Ravos

Odstávka vody - Ravos 1

Uzavření hlavního zásobního vodovodního řadu z vodojemu na Zátiší.

Dne 5.6. 2021 od 8:00 do 18:00 hodin bude uzavřen hlavní zásobní vodovodní řad z vodojemu na Zátiší z důvodu  částečné obnovy vodovodního řadu a přepojení na nový řad v křižovatce ul. Malinovského a Lubenská.

Zcela bez dodávky vody bude ul. Průběžná, Plzeňská v části od Malinovského směrem na Plzeň .

Uzavřeno nebude tlakové pásmo - od ul. Rennerova až po 3.ZŠ včetně č.p. 2021-6, St. okr. archivu a MŠ Průběžná, lokalita u hypermarketu Albert,  a vodovodní řady v ul. Lubenská, ul. Průhon a Ottova (mezi Anexií a ul. Jiráskova).

Další ulice směrem do města (Huřvinská, Okružní, Kom. náměstí, Krinitova a další), budou po dobu odstávky napojeny na jiné pásmo. Díky tomu se může lokálně objevit zákal v síti a v některých objektech může být nižší tlak vody.

Náhradní zásobování bude prováděno pojížděním cisternového vozu. V ul. Průhon bude při hl. komunikaci asi v polovině (dle prostorových možností) umístěn stacionární kontejner s vodou.

Datum vložení: 31. 5. 2021 9:06
Datum poslední aktualizace: 31. 5. 2021 9:08