Rakovník - Zjednodušená verze stránek

Aktuality - Ocenění Vzdělaný úřad

Ocenění Vzdělaný úřad

Městský úřad Rakovník získal stříbrné ocenění.

V pátek 9. prosince 2022 převzali starosta PaedDr. Luděk Štíbr a tajemnice městského úřadu Rakovník Mgr. Ludvika Trešlová z rukou předsedy Svazu měst a obcí ČR Mgr. Františka Lukla stříbrné ocenění Vzdělaný úřad udělované v rámci projektu ESO – Efektivní správa obcí.

• V tomto projektu více jak 30 % zaměstnanců úřadu absolvovalo vzdělávací aktivity v rozsahu vyšším jak 40 hodin.
  • Toto ocenění jsme získali jako jediný úřad ve Středočeském kraji.
  • Do projektu jsme se zapojili s cílem využít v maximální možné míře nabízené kvalitní presenční i on-line semináře pro úředníky městských úřadů.
  • Díky zapojení zdejšího úřadu do projektu jsme v rozpočtu města ušetřili nemalé finanční prostředky na povinné vzdělávání úředníků, neboť veškeré odborné semináře byly pořádány zdarma.
  • Ocenění je pro nás obrovskou motivací i závazkem do budoucna.
Datum vložení: 12. 12. 2022 10:42
Datum poslední aktualizace: 12. 12. 2022 11:15