Rakovník - Zjednodušená verze stránek
+

Aktuality - 1. ročník semifinálového postupového turnaje Sportovní den mládeže s TAJV v Rakovníku

1. ročník semifinálového postupového turnaje Sportovní den mládeže s TAJV v Rakovníku  1

V pondělí 22. 5. 2023 - venkovní multifunkční hřiště Průběžná

1. ročník semifinálového postupového turnaje Sportovní den mládeže s TAJV v Rakovníku se uskuteční v pondělí 22. 5. 2023 od 15 hod na venkovním multifunkčním hřišti Průběžná.

V současnosti se jedná o největší sportovní projekt pro děti a mládež v 250 obcích České republiky. Soutěž se koná pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Národní sportovní agentury, Ministerstva pro místní rozvoj a Středočeského kraje.

• Zveme na sportovní akci všechny zájemce, mladé sportovce a děti z Rakovníku v kategorii 1. - 8. třídy ZŠ.
  • Účastníci turnaje soutěží nejprve společně v 5 sportovních aktivitách (fotbal, florbal, házená, frisbee, tenis), kdy následně nejúspěšnější finalisté z Rakovníku obdrží nominaci na prosincové Národní finále v Kladně.
  • Právě zde budou nominovaní hráči z Rakovníku soupeřit o pozici národního vítěze a o putovní zlatý pohár TAJV pro město Rakovník.

Sportovní akce TAJV v Rakovníku je realizována za podpory města Rakovník.

Datum vložení: 9. 5. 2023 9:09
Datum poslední aktualizace: 9. 5. 2023 9:12