Husovo náměstí od čp. 167 přes Žižkovo náměstí

POZOR ZMĚNA

Od pá19082022tku 19. 8. 2022 obnovujeme původní dopravní režim na Husově náměstí. Výjezd bude opět umožněn přes výjezdové závory, zokruhování náměstí se ruší.

Úplná uzavírka Husova náměstí od č. p. 167 přes Žižkovo náměstí ke křižovatce s ul. V Hradbách v Rakovníku  bude probíhat z důvodu rekonstrukce komunikace v době od 7. 7. 2022 do 30. 9. 2022.

Bez vyznačené objízdné trasy.

Dopravní režim na Husově náměstí v Rakovníku během uzavírkyPo dobu této uzavírky bude výjezd z náměstí ulicí Trojanova. Celé náměstí bude zokruhováno a jižní část náměstí (od lahůdek u Cédlů č. p. 7 -  k prodejně knih č. p. 34) bude pro provoz vozidel otočena.

Dopravní obsluha ke 2. ZŠ a abonenti přilehlých obchodů budou moci provést zásobování standardně, poté se vrátí stejnou cestou (nikoliv průjezdem okolo kostela) na Husovo náměstí a budou také pokračovat ven ulicí Trojanova.

Pro abonenty, rezidenty ul. Martinovského, V Hradbách a Žižkova náměstí v RakovníkuObsluha ulic Martinovského a V Hradbách bude probíhat zprůjezdněním vozovky okolo finančního úřadu. Tato část bude sloužit pouze pro rezidenty, abonenty a zásobování v této lokalitě. Výjezd bude klasicky ulicí V Hradbách a přes otevřenou závoru na Žižkově náměstí ven.

Po celou dobu bude vjezd na náměstí zdarma.

Prosíme všechny o zvýšenou opatrnost.

.