Krátce z města - 29. 8. 2017

Rekonstrukce střechy a fasády 1. ZŠ Rakovník
Rada města rozhodla objednat zpracování projektové dokumentace na přípravu projektu „Oprava fasády a výměna střešní krytiny 1. ZŠ Rakovník“. Projektovou dokumentaci zpracuje Jaroslav Kodeš, Rakovník za celkovou cenu 160 tis. Kč bez DPH.
Současně radní doporučují zastupitelstvu města zařadit finanční krytí tohoto projektu do rozpočtu města pro rok 2018.
V letošním roce došlo u historické budovy 1. ZŠ Rakovník k výměně okenních a dveřních výplní.

Oprava terasy a schodiště v areálu družiny 2. ZŠ Rakovník
Rada města rozhodla uzavřít smlouvu o dílo na opravu terasy a schodiště včetně výměny oken a dveří v budově družiny 2. ZŠ Rakovník. Opravy provede Josef Drábek, Rakovník za celkovou cenu 560 666 Kč vč. DPH.
Požadavek na opravu terasy v družině 2. ZŠ Rakovník zaslal přímo ředitel 2. ZŠ. V rámci prací bude položena nová dlažba na terasu a schodiště a dojde k výměně oken a dveří na terasu. Dojde také k vybudování odvodu dešťové vody z terasy.

Rekonstrukce dvora u čp. 168
Rada města rozhodla uzavřít smlouvu o dílo na rekonstrukci dvora u čp. 168 (bývalá školní jídelna) se společností Plastimont, Rakovník za celkovou cenu 291 348 Kč vč. DPH. V prvním patře budovy se nachází družina, kterou využívá 2. ZŠ Rakovník. Ta bude tyto prostory používat vzhledem k nedostatečné kapacitě hlavní budovy od nového školního roku také jako učebnu 1. třídy. Ředitel 2. ZŠ Rakovník požádal město o rekonstrukci dvora, který by mohli žáci využívat (jeho současná podoba neumožňuje žádné využití).

Datum vložení: 30. 8. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 30. 8. 2017 0:00