Krátce z města - 27. 10. 2016

Dar pro Linku bezpečí
Dne 3. října byla na MěÚ Rakovník doručena žádost sdružení Linka bezpečí o finanční podporu. Rada města poskytla na základě této žádosti Lince bezpečí dar ve výši 5000 Kč. Lince bezpečí byl dar již v minulosti několikrát udělen.

Soutěž o nejkrásněji nazdobený vánoční stromeček
Rada města rozhodla stejně jako v loňském roce vyhlásit soutěž o nejkrásněji nazdobený vánoční stromeček, kterého se zúčastní všechny rakovnické mateřské školy a 1. stupně základních škol. Každá škola obdrží jeden označený vánoční stromeček, který bude vystaven na Husově náměstí před radnicí. V letošním roce bude vítěz vybrán v anketě, v níž bude hlasovat veřejnost.

Výměna oken v budově 1. ZŠ Rakovník
Rada města rozhodla objednat zjednodušenou dokumentaci stávajícího stavu historické budovy 1. ZŠ Rakovník za cenu 66 180 Kč. Tato dokumentace bude sloužit jako podklad pro plánovanou výměnu oken v celé budově, kterou město zahájí v příštím roce.

Alida Štulajterová, tisková mluvčí MěÚ

Datum vložení: 1. 12. 2016 0:00