Integrace veřejné dopravy na Rakovnicku

POZOR ZMĚNA:

Od 12. června 2022 dochází na základě rozhodnutí Středočeského kraje k několika úpravám jízdného na linkách v systému PID ve Středočeském kraji. Nejvýznamnější změnou je zrušení bezplatné přepravy pro seniory nad 70 let v autobusech a sjednocení podmínek pro tuto věkovou kategorii v autobusech a vlacích PID. Senioři nad 70 let budou nově platit poloviční jízdné, tedy stejně jako nyní senioři od 65 let. Další novinkou je zavedení výhodných krátkodobých i jednodenních jízdních dokladů pro přepravu jízdních kol a speciální zlevněné jízdné bude zavedeno pro účastníky odboje a odporu proti komunismu a válečné veterány.

Více info ZDE.

PID změna
Informace o změnách tarifu PID od 1. 8. 2021 naleznete ZDE.

Otevření nového prodejního místa PID Lítačka - Rakovník.

Tyto prodejní a asistenční místa vznikají na základě poptávky cestujících v Pražské integrované dopravě, kteří preferují osobní styk před vyřízením služeb online. Na těchto kontaktních místech lze vystavit kartu Lítačka na počkání, zakoupit časové jízdné PID a toto jízdné nahrát na všechny identifikátory používané v systému PID, tedy karta Lítačka, In Karta, platební karta VISA/Mastercard či mobilní aplikace PID Lítačka.

Informační zpravodaj PID - rok 2022

1/2022