Úřední hodiny MěÚ Rakovník

Úřední hodiny MěÚ Rakovník 1

Stanovení úředních hodin Městského úřadu v Rakovníku.

Po dobu nouzového stavu se stanovují rozšířené úřední hodiny ve dnech pondělí a středa  8:00 - 17:00 hodin u některých níže specifikovaných agend vykonávaných Městským úřadem v Rakovníku, a to:

• odbor dopravy – agenda registru řidičů a agenda registru vozidel
  • správní odbor a obecní živnostenský úřad – agenda občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
  • centrální pokladna
  • podatelna (včetně prosklené recepce)

U ostatních agend vykonávaných Městským úřadem v Rakovníku se stanovuje omezený rozsah úředních hodin ve smyslu usnesení vlády České republiky ze dne 23. 12. 2020 (publikované ve Sbírce zákonů pod č. 599/2020 Sb.) takto:

pondělí           8:00 - 13:00 hodin

středa           12:00 - 17:00 hodin

Poplatky je možné uhradit převodem na účet MěÚ Rakovník. Tel. kontakty: poplatky za komunální odpad (313 259 104), ostatní místní poplatky (313 259 133).

U zadního vchodu do budovy radnice byla umístěna schránka, do které lze vkládat podání, na která nepotřebujete potvrzení z podatelny. MěÚ Rakovník preferuje podání prostřednictvím České pošty nebo elektronicky (e-mail: posta@murako.cz, datová schránka: qb9bqrd).

V rámci obecního živnostenského úřadu apelujeme o preferování telefonických dotazů.

Vzhledem k mimořádným krizovým opatřením žádáme občany, aby omezili osobní návštěvu budov a kanceláří Městského úřadu v Rakovníku ve věci vyřizování záležitostí pouze na nezbytně nutné případy.

Děkujeme za pochopení.

Datum vložení: 4. 1. 2021 12:36